5 najlepszych kosiarek elektrycznych roku 2020

Elektryczne kosiarki do trawy nie są tak łatwe do kupienia, ponieważ mają szeroki zakres funkcji i różne dostępne typy. W rezultacie, bardzo trudno jest zdecydować, który z nich jest idealny dla Ciebie. Cóż, jeśli szukasz najlepszych kosiarek elektrycznych, to te 5 kosiarek elektrycznych są najlepsze do kupienia.

1. John Deere E25B2K/R

Jeśli szukasz najlepszej kosiarki elektrycznej, to wylądowałeś na właściwej stronie. Ta kosiarka jest jedną z najlepszych kosiarek elektrycznych dostępnych na rynku. Jest to kosiarka rotacyjna z 2 prędkościami pracy i może kosić około 10 akrów na godzinę. Ma dużą żywotność baterii i maksymalną wysokość 23 cali. Ostrza kosiarki są wykonane ze stali i charakteryzują się niezwykłą trwałością.

Zalety:

– Jest to kosiarka elektryczna z 2 prędkościami pracy

– Może kosić około 10 akrów na godzinę

– Długa żywotność baterii

– Wysokość koszenia wynosi 23 cale

– Wykonana jest z blachy stalowej.

Wady:

– Nie posiada pilota zdalnego sterowania.

– Nie ma zapasowej baterii.

2. Briggs & Stratton S40XR5/L

Najlepsza kosiarka elektryczna jest jedną z najmocniejszych i najtrwalszych kosiarek dostępnych na rynku. Jeśli szukasz kosiarki do dużych obciążeń, ta kosiarka jest właśnie dla Ciebie. Jest to kosiarka o 5 prędkościach pracy i może kosić około 7 do 8 akrów na godzinę. Charakteryzuje się dużą żywotnością akumulatora i maksymalną wysokością koszenia 27 cali. Ostrza kosiarki są wykonane ze stali i charakteryzują się dużą wytrzymałością.

Zalety:

– Jest to kosiarka 5-biegowa.

– Duża żywotność akumulatora

– Wysokość koszenia wynosi 27 cali.

Wady:

– Nie jest to kosiarka o 2 prędkościach pracy.

3. Honda HZ250E

Jeśli szukasz najlepszej kosiarki elektrycznej do swojego trawnika, to trafiłeś na właściwą stronę. Jest to lekka kosiarka i może kosić około 4 do 5 akrów na godzinę. Charakteryzuje się niewielkim czasem pracy akumulatora i maksymalną wysokością koszenia wynoszącą 20 cali. Ostrza kosiarki są wykonane ze stali nierdzewnej i charakteryzują się dużą wytrzymałością.

Zalety:

– Jest to lekka kosiarka

– Niewielki czas pracy akumulatora

– Wysokość koszenia wynosi 20 cali.

– Ostrza są wykonane ze stali nierdzewnej.

Wady:

– Nie posiada pilota zdalnego sterowania.

– Nie jest to kosiarka 5-biegowa.

4. Kohler CM30

Jest to akumulatorowa kosiarka elektryczna, która może kosić około 8-9 akrów na godzinę. Ma niewielki czas pracy akumulatora, a jej maksymalna wysokość wynosi 21 cali. Ostrza kosiarki są wykonane ze stali i charakteryzują się dużą wytrzymałością.

Zalety:

– Jest to akumulatorowa kosiarka elektryczna

– Niewielki czas pracy akumulatora

– Wysokość koszenia wynosi 21 cali

– Ostrza są wykonane ze stali.

Wady:

– Nie jest wyposażona w pilota zdalnego sterowania.

5. Husqvarna Q50

Jest to najlepsza kosiarka elektryczna na rynku i najbardziej popularna. Jeśli szukasz niezawodnej i wydajnej kosiarki, to ta jest właśnie dla Ciebie. Jest to kosiarka o 2 prędkościach pracy i może kosić około 12 akrów na godzinę. Charakteryzuje się długim czasem pracy akumulatora i maksymalną wysokością koszenia wynoszącą 24 cale. Ostrza kosiarki są wykonane ze stali i charakteryzują się dużą wytrzymałością.

Zalety:

– Jest to kosiarka o 2 prędkościach pracy

– Długa żywotność akumulatora

– Wysokość koszenia wynosi 24 cale.

Wady:

– Nie jest wyposażona w pilota zdalnego sterowania.

Wnioski:

Jeśli szukasz najlepszej kosiarki elektrycznej dla swojego trawnika, to wylądowałeś na właściwej stronie. Te 5 kosiarek elektrycznych są najlepsze do kupienia. Tak więc, jeśli chcesz wiedzieć o każdej kosiarce elektrycznej, to proponuję, aby je sprawdzić.